خانه / ویزای شینگن / چگونه ویزای شینگن سوئیس بگیریم؟

چگونه ویزای شینگن سوئیس بگیریم؟

سوئیس ثروتمندترین کشور جهان

قبل از آشنایی با ویزای شینگن سوئیس بهتر است کمی از سوئیس بدانید. سوئیس یکی از کشورهای دیدنی و زیبای قاره اروپا است که دارای طبیعتی بکر و بی نظیر است. این کشور با تمام جاذبه هایی که دارد از ورود گردشگران استقبال می کند. در سفر به سوئیس می توانید به راحتی از تمام جاذبه های آن دیدن کنید و لذت ببرید.

این کشور یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است که با جاذبه های بی نظیرش پیشواز مسافران می رود. پایتخت این کشور دیدنی شهر جذاب و زیبای برن است. این شهر امکانات بی نظیری دارد و همان طور که می دانید پایتخت هر کشوری برترین شهر آن کشور نیز می باشد.

واحد رسمی پول در این کشور فرانک است. همسایه های این کشور آلمان، اتریش، لیخنشتاین، ایتالیا و فرانسه است. جمعیت این کشور به هشت میلیون هم نمی رسد. همان طور که می دانید همسایه های یک کشور، در فرهنگ و زبان و تاریخ آن کشور تأثیر به سزایی خواهند داشت.

سوئیس نیز از این قاعده مستثنا نیست و تأثیرات زیادی از همسایه های خود دیده است. از جمله این تأثیرات می توان به زبان کشور سوئیس اشاره کرد. این کشور زبان واحدی ندارد و چهار زبان مختلف در این کشور رایج هستند. کم لطفی است اگر به دو شهر معروف و مهم در سوئیس یعنی زوریخ و ژنو اشاره نکنیم.

ویزای شینگن سوئیس

در سوئیس رژیم غذایی را فراموش کنید!

سوئیس کشور شکموهاست؛ پس لطفاً در سفر به این کشور قید رژیم غذایی خود را بزنید! پس از اخذ ویزای شنیگن سوئیس می توانید وارد خاک این کشور شوید. در سفر به سوئیس می توانید از جاذبه های بی نظیری دیدن کنید و تا جایی که می توانید خوراکی های خوشمزه میل کنید.

همان طور که می دانید سوئیس برترین شکلات های جهان را تولید می کند. لذیذترین پنیرها و غذاهای پنیری را می توانید در این کشور میل کنید. غذاهای بی نظیر و طعم های به یاد ماندنی در سوئیس باعث می شوند تا شما غرق لذت شوید. پنیر یکی از برترین خوراکی های سوئیس است.

در سوئیس در هر غذایی می توانید طعم خوشمزه پنیر را بچشید و لذت ببرید. پنیر حتی به عنوان یک غذای کامل نیز در این کشور مصرف می شود و انواع آن در دسرهای مختلف به کار می رود. نکته جالب این است که هر چه پنیر بیشتر می ماند، مردم بیش از پیش از خوردن آن لذت می برند.

ویزای شنیگن سوئیس

چگونه ویزای شینگن سوئیس بگیریم؟

برای این که سفر خود به کشور سوئیس زا آغاز کنید، باید ویزای شینگن سوئیس را اخذ کنید. برای اخذ این ویزا مراحلی را باید پشت سر بگذارید. این مراحل را در ادامه به تفصیل خواهیم گفت و پس از آن می توانید به راحتی ویزای این کشور را اخذ کنید.

اولین گامی که باید بردارید اخذ وقت سفارت است. به این ترتیب می توانید در کمترین زمان ممکن با توجه به نوع وقتتان، وارد سفارت شوید. وقت سفارت به شما این امکان را می دهد تا در تاریخ و ساعتی مشخص به سفارت مراجعه نمایید و ویزای این کشور را اخذ کنید.

  • تهیه مدارک

برای این که بتوانید ویزای شینگن سوئیس را بگیرید باید مدارکی را به سفارت ارائه دهید. این مدارک باید شامل مدارک شناسایی، مدارک شغلی، مدارک سفر مانند بیمه نامه مسافرتی، واچر هتل، رزرو بلیط هواپیما برای سفارت، دعوت‌نامه و … باشد. این مدارک باید با چیدمانی خاص به سفارت ارائه شود.

  • ترجمه مدارک برای سفارت

مدارک را باید ترجمه کنید و با مهر رسمی دارالترجمه به سفارت ارائه دهید. این مدارک باید بدون هیچ نقص و به درستی به سفارت ارائه شود. دارالترجمه رسمی باید این مدارک را مهر کند تا سفارت این مدارک را از شما بپذیرد و بتوانید به راحتی ویزای این کشور را اخذ کنید.

  • اخذ ویزای شینگن سوئیس

این مرحله آخر است. با کلیه مدارک می توانید به سفارت مراجعه کنید تا موفق به اخذ ویزای شینگن شوید. در تاریخ مشخص شده می توانید برای اخذ ویزا به سفارت مراجعه نمایید. به این ترتیب در کمترین زمان ممکن سفارت در خواست شما را بررسی می کند و پاسخ خود را به شما ابلاغ کند.

ویزای شینگن سوئیس

هزینه اخذ ویزای شینگن سوئیس چقدر است؟

برای این که بتوانید ویزای شینگن سوئیس را اخذ کنید باید هزینه ای را برای صدور ویزا بپردازید. این هزینه با توجه به سن متفاوت است. پس از پرداخت این هزینه می توانید ویزای کشور سوئیس را اخذ کنید. ویزای سوئیس به شما این امکان را می  دهد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید سفر خود را آغاز کنید.

برای اخذ ویزای شینگن سوئیس باید هزینه هشتاد و پنج یورو را بپردازید. این هزینه به طور کامل و بدون کم و کاست باید پرداخت شود. به این ترتیب بررسی مدارک شما آغاز می شود و پس از گذشت دو تا چهار هفته پاسخ سفارت به شما ابلاغ می شود. درباره پرداخت هزینه نکاتی وجود دارد که باید به آن ها دقت کنید.

    • کل هزینه صدور ویزا را به طور کامل و بدون کم و کاست بپردازید.
    • این هزینه را باید به یورو و به صورت نقدی بپردازید.
  • کارت اعتباری از سوی سفارت پذیرفته نمی شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

از وقت سفارت تا ویزای شینگن آلمان

انواع ویزای شینگن آلمان چیست؟ ویزای شینگن انواع مختلفی دارد که برای اخذ هر یک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *