خانه / وقت سفارت / دو هفته ای وقت سفارت اسپانیا بگیرید

دو هفته ای وقت سفارت اسپانیا بگیرید

چگونه وقت سفارت بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت اسپانیا باید ابتدا به سفارت کشور مورد نظر خود و قوانین آن بنگرید. باید بررسی کنید که سفارت کشور مورد نظر شما چه قوانینی را دارد. پس از این باید با توجه به قوانین سفارت مورد نظر باید اقدام به اخذ وقت سفارت نمایید. بهتر است که به قوانین سفارت ها دقت کنید.

برای این که یتوانید وقت سفارت بگیرید دو راه پیش روی شما است. می توانید به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام به اخذ وقت سفارت کنید. برای مراجعه به سفارت کانادا می توانید وقت سفارت کانادا به صورت حضوی و یا به صورت آنلاین را اخذ کنید. وقت سفارت آنلاین پیشنهاد ما است!

وقت سفارت آنلاین بهتر از وقت سفارت حضوری است. این مبحث را در ادامه شرح خواهیم داد تا به علت آن پی ببرید. خوشبختانه کشور اسپانیا در ایران سفارت خانه دارد و می توانید به راحتی به این سفارت خانه مراجعه کنید. با مراجعه به سفارت می توانید به راحتی ویزای این کشور را اخذ کنید.

وقت سفارت اسپانیا به راحتی در تهران قابل اخذ است. شما می توانید به صورت آنلاین این وقت را اخذ کنید و در تاریخ مشخص شده به سفارت این کشور مراجعه نمایید. برخی از کشورها در ایران سفارت خانه ندارند و باید برای ارائه مدارک به سفارت کشور مقصد در کشورهای همسایه مراجعه کرد.

سفارت اسپانیا به راحتی وقت سفارت را ارائه می دهد و در کمترین زمان ممکن می توانید ویزای این کشور را اخذ کنید. وقت سفارت آنلاین را با مراجعه به سایت سفارت اسپانیا می توانید اخذ کنید. دقت داشته باشید که فصل سفر هم برای اخذ وقت سفارت بسیار اهمیت دارد.

وقت سفارت آلمان

وقت سفارت آنلاین یا حضوری؟

برای اخذ وقت سفارت حضوری باید به صورت حضوری وقت سفارت بگیرید. با اخذ این وقت سفارت دوباره باید در تاریخ مشخص شده نیز وقت سفارت را بگیرید. یکی از کشورهایی که به شما این امکان را می دهد تا وقت سفارت حضوری را اخذ کنید کشور کانادا است.

البته شما می توانید وقت سفارت آنلاین هم برای این کشور اخذ کنید. به یاد داشته باشید که کانادا در ایران سفارت خانه ندارد و برای این که بتوانید وقت سفارت حضوری را اخذ کنید باید به کشورهای همسایه سفر کنید. وقت سفارت حضوری نه تنها به هزینه های شما می افزاید بلکه بررسی پرونده شما بیش از پیش زمان می برد.

پس از اخذ وقت سفارت اسپانیا چه کنیم؟

پس از این که وقت سفارت را اخذ کردید می توانید در کمترین زمان ممکن ویزای این کشور را نیز دریافت کنید. وقت سفارت اسپانیا در دو نوع فوری و عادی قابل اخذ است. وقت سفارت فوری به شما این امکان را می دهد تا در کمتر از دو هفته وارد سفارت شوید و ویزای این کشور را اخذ کنید.

وقت سفارت عادی هم به شما این امکان را می دهد تا در بازه زمانی طولانی تری به سفارت این کشور مراجعه کنید. شخص می تواند طی بازه زمانی مشخصی کلیه مدارک خود را ترجمه کند و پس از آن به سفارت ارائه دهد. سفارت بررسی مدارک شما را آغاز می کند.

برای اخذ وقت سفارت عادی هزینه کمتری را باید پرداخت کنید اما برای این که در مدت زمان کمتری به سفارت مراجعه کنید، باید هزینه بیشتری را بپردازید. در نظر داشته باشید که با اخذ وقت سفارت فوری گویا شما با پرداخت پول زمان را برای خود خریده اید.

وقت سفارت اسپانیا

چه نکاتی را در مراجعه به سفارت اسپانیا رعایت کنیم؟

هنگام مراجعه به سفارت باید نکاتی را رعایت کنید. این نکات به شرح زیر است:

 • رأس ساعت و تاریخ مشخص به سفارت مراجعه کنید.
 • به هیچ عنوان هنگام مراجعه به سفارت تأخیر نداشته باشید و سعی کنید یک ساعت قبل از وقت خود به سفارت مراجعه نمایید.
 • کلیه مدارک خود را به زبان رسمی اسپانیایی ترجمه کنید.
 • مدارک را با چیدمانی خاص آماده کرده و همراه خود داشته باشید.
 • مدارک را همراه با هزینه مشخص به سفارت ارائه دهید.
 • این هزینه باید به صورت اسکناس و به طور کامل پرداخت شود.
 • سفارت تنها یورو دریافت می کند.
 • کارت اعتباری به هیچ عنوان در سفارت پذیرفته نمی شود.
 • با لباس رسمی به سفارت مراجعه کنید.
 • هیچ وسیله ای همراه خود به سفارت نبرید و در صورتی که وسیله ای غیر از مدارک و پول همراه شما است به همراه خود خارج از سفارت بسپارید.
 • از همراه داشتن هرگونه وسیله الکتریکی مانند گوشی همراه، ساعت دیجیتال و … خودداری کنید.
 • هیچ گونه سلاح سرد و گرم و وسایل اشتعال زا همراه نداشته باشید.

البته سفارت کشورهای مختلف ممکن است قوانین دیگری هم داشته باشند، اما به طور کلی این قوانین در تمام سفارت ها باید رعایت شود. یادتان باشد که هنگام مراجعه به سفارت و ارائه مدارک خود با آرامش رفتار کنید. سعی کنید با افراد ناشناس ارتباط برقرار نکنید تا موفق به اخذ ویزای شینگن اسپانیا شوید.

وقت سفارت اسپانیا

آدرس سفارت اسپانیا در ایران کجاست؟

خوشبختانه اسپانیا در ایران سفارت خانه دارد و متقاضیان اخذ ویزا می توانند به راحتی به آن مراجعه کنند. سفارت خانه اسپانیا در تهران، خیابان پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، نبش نارنجستان چهارم، پلاک ۱، مجتمع تجاری آرتمیس ، طبقه دوازدهم واقع شده است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

9 نکته طلایی وقت سفارت آلمان

آشنایی با کشور زیبای آلمان وقت سفارت آلمان به شما این امکان را می دهد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *