خانه / هتل / رزرو هتل برای سفارت

رزرو هتل برای سفارت

واچر هتل چیست؟

رزرو هتل برای سفارت زمانی قابل استفاده است که قصد اخذ ویزای شینگن و وقت سفارت داشته باشید. در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره واچر هتل ارائه دهیم. اما واچر هتل چیست؟! واچر هتل در حقیقت رسید رزرو هتل است. زمانی که شما هتل رزرو می کنید پس از پرداخت رسیدی به شما ارائه می شود.

زمانی که شما می خواهید به هتل مراجعه کنید باید علاوه بر کارت شناسایی رسید رزرو آنلاین هتل خود را نیز همراه داشته باشید. ممکن است بارها نام واچر هتل به گوش شما خورده باشد. اما چرا وقتی بحث اخذ ویزا و سفر می شود این برگه اهمیت بیشتری پیدا می کند. برای یافتن جواب با ما همراه شوید.

رزرو هتل با سربرگ

رزرو هتل برای سفارت بدون پرداخت

چرا باید برای سفارت هتل رزرو کنید و یا واچر هتل خود ار به سفارت ارائه دهید. زمانی که شما قصد سفر به یکی از کشورهای خارجی به خصوص کشورهای حوزه شینگن را دارید باید ویزای آن کشور را اخذ کنید. برای اخذ ویزا نیز باید به سفارت کشور مورد نظر خود مراجعه نمایید و مدارکی را ارائه دهید.

یکی از مدارکی که باید به سفارت ارائه دهید، واچر هتل است. به همین جهت رزرو هتل برای سفارت بسیار اهمیت دارد. اما چه موقع باید واچر هتل را ارائه دهید؟ در صورتی که شما دعوت‌نامه داشته باشید و منزل شخصی که شما را دعوت کرده است را به عنوان محل اقامت خود معرفی کرده باشید، نیازی به ارائه واچر هتل ندارید.

در صورتی که دعوت‌نامه نداشته باشید یکی از مدارکی که باید به سفارت ارائه دهید، واچر هتل است. این برگه باید نام و اطلاعات شخصی شما را نشان دهد. رزرو هتل برای سفارت را باید به صورت غیر قطعی انجام دهید در غیر این صورت ممکن است که متحمل ضرر و زیان شوید.

زمانی که مدارک خود را به سفارت ارائه می دهید نمی دانید که سفارت با درخواست شما موافقت می کند یا خیر به همین دلیل باید رزرو غیر قطعی انجام دهید. زمانی که هتل قطعی رزرو می کنید باید تمام هزینه آن را بپردازد و در صورت کنسلی ممکن است بخش اعظم هزینه شما بازنگردد.

در پرداخت غیر قطعی که در ادامه به تفصیل خواهیم گفت هزینه چندانی پرداخت نخواهید کرد. به همین دلیل در صورتی که سفارت با درخواست شما موافقت نکند هم مشکلی پیش نمی آید. از طرف دیگر ممکن است شما هتل دیگری را برای رزرو در نظر داشته باشید و اما با توجه به قوانین سفارت مجبور به رزرو هتل دلخواه سفارت شوید.

چگونه هتل غیر قطعی رزرو کنیم؟

برای این که هتل غیر قطعی رزرو کنید ممکن است برخی افراد سودجو از شما سوء استفاده کنند. این افراد با اخذ هزینه های گزاف از شما هتل رزرو می کنند و پس از آن برگه ای برای شما صادر می کنند که نا معتبر است و یا هزینه ای برای رزرو آن پرداخت نشده است.

یکی از سایت هایی که امروزه بسیاری از مردم برای رزرو هتل به آن مراجعه می کنند سایت بوکینگ است. به دلیل این که هیچ وجهی برای رزرو پرداخت نمی شود، بلافاصله پس از رزرو کنسل می شود. از طرفی هتل های رزروی در این سایت از طرف سفارت پذیرفته نمی شود.

دقت داشته باشید که برای هزینه ای اندک با برنامه خود بازی نکنید و مجبور به لغو سفر نشوید. کافی است این کار را به دست افراد معتبر و کاردان بسپارید. فراموش نکنید سفارت کلیه مدارک شما را بررسی می کند و در صورتی که کوچک‌ترین نقصی در آن ها پیدا شود ممکن است ریجکت شوید.

هتل غیر قطعی همان طور که گفتیم در کمترین زمان ممکن با اندک هزینه پرداختی قابل رزرو است. برگه ای که از سوی هتل صادر می شود به نام شخص است و از سوی سفارت نیز معتبر است. در صورتی هم که سفارت با درخواستتان موافقت نکند هزینه اندکی را از کف داده اید.

رزرو هتل برای سفارت

 

رزرو رایگان هتل برای سفارت

رزرو رایگان هتل برای سفارت شاید برای شما مفید و یا جذاب باشد اما بی تردید از سوی سفارت رد خواهد شد. زمانی که هزینه رزرو را نمی پردازید در کمتر از دوازده ساعت رزرو شما کنسل می شود و دیگر نمی توانید اطلاعات خود را برای ارائه به سفارت به روزرسانی کنید.

رزرو هتل با سربرگ

رزرو هتل برای سفارت باید استانداردهایی را داشته باشد. یکی از این استانداردها در این باره است که هتل باید دارای چهار ستاره باشد. هتل هایی که امکانات کمتر یا ستاره های کمتری دارند از سوی سفارت پذیرفته نیست. از دیگر استانداردهای هتل رزرو این است که باید در نزدیکی مرکز شهر باشد.

علت این استاندارد گذاری چیست را نمی دانیم اما استانداردی است که باعث می شود تا مدارک شما دارای مقبولیت بیشتری باشند. به این ترتیب احتمال این که سفارت درخواست شما را بپذیرد نیز بیشتر خواه د بود. کافی است با ما همراه شوید تا از کلیه اطلاعات گردشگری ما استفاده کنید.

درباره ی admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *